Manufacturer No:MIKROE-4312
Manufacturer:Mikroe
Type:Display Modules
Description:Display Modules Mikromedia 3 for STM32F2 Capacitive FPI with bezel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mikroe |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | TFT-LCD Displays |
| Type: | Capacitive |
| Diagonal: | 3.5 in |
| Display Resolution - Pixels: | 320 x 240 |
| Interface Type: | USB |
| Brand: | Mikroe |
| Operating Supply Current: | 1 A |
| Operating Supply Voltage: | 3.5 V to 4.2 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
2403462
Brand:Phoenix Contact

PDC-W210-D10-ATE
Brand:Advantech

ELI121-CRW
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

FPM-217-R8AE
Brand:Advantech

MIKROE-3978
Brand:Mikroe
IDM2040-7A
Brand:Bridgetek

gen4-uLCD-70DT
Brand:4D Systems

MIKROE-4721
Brand:Mikroe

FPM-217-R9AE
Brand:Advantech

IDS-3210R-40SVA1E
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






