Manufacturer No:FPM-817S-R6AE
Manufacturer:Advantech
Type:Display Modules
Description:Display Modules 17" SXGA Ind. Monitor Res Touch SS bez
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Display Modules |
| Series: | FPM-800S |
| Product: | LCD Displays |
| Type: | Resistive |
| Diagonal: | 17 in |
| Display Resolution - Pixels: | 1280 x 1024 |
| Interface Type: | USB |
| Backlight Type: | LED |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 432.5 mm x 365.5 mm x 59.3 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Displays |
HOT
IDK-2110R-K2SVA2E
Brand:Advantech

IDS-3117EN-25SXA1E
Brand:Advantech
892GFC
Brand:Xenarc

FPM-215-R9AE
Brand:Advantech

gen4-uLCD-43DT-AR
Brand:4D Systems

MIKROE-4312
Brand:Mikroe

000288
Brand:Soldered

PIM537
Brand:Pimoroni

2403462
Brand:Phoenix Contact

IDS-3215ER-25XGA1E
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






