Manufacturer No:UEZGUI-1788-43WQR-BA
Manufacturer:Future Designs Inc. (FDI)
Type:Display Modules
Description:Display Modules 4.3" Res Touch LCD GUI - Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Future Designs Inc. (FDI) |
| Product Category: | Display Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | uEZGUI |
| Diagonal: | 4.3 in |
| Interface Type: | USB |
| Brand: | Future Designs Inc. (FDI) |
| Dimensions: | 4.6 in x 2.84 in x 0.51 in |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Display Modules |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Displays |
| Unit Weight: | 3.527396 oz |
HOT
20-101-0497
Brand:DIGI

ELI156-IPHW
Brand:Future Designs Inc. (FDI)

FPM-219-R9AE
Brand:Advantech

uOLED-96-G2
Brand:4D Systems
MK-070R
Brand:Amulet Technologies

gen4-uLCD-28PT
Brand:4D Systems

IDS-3221WG-25FHA1E
Brand:Advantech

IDS-3117N-35SXA1E
Brand:Advantech

MIKROE-4174
Brand:Mikroe

MIKROE-3920
Brand:Mikroe
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






