Manufacturer No:CMC-4015-40L170
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones Mic 4mm ECM omnidirectional
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 2.2 kOhms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 40 dB |
| Termination Style: | Wire Lead |
| IP Rating: | IP65 |
| Diameter: | 4 mm |
| Length: | 1.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2 VDC |
| Brand: | CUI Devices |
| Product Type: | Microphones |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
SMT-0840-T
Brand:PUI Audio

ASE05008MS-LWC60
Brand:PUI Audio

CMS-151103-18S-X8
Brand:CUI Devices

CMS-151125-18S-X8
Brand:CUI Devices

CMS-40504N-L152A
Brand:CUI Devices

CMS-160903-18S-X8
Brand:CUI Devices

SPU0410HR5H-PB
Brand:Knowles

CES-434313-28PM-67
Brand:CUI Devices

CPI-137-24T
Brand:CUI Devices

CES-30207-158L120-67
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






