Manufacturer No:CPT-9019A-SMT-TR
Manufacturer:CUI Devices
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers 9.0 mm square 1.9 mm deep P 4.0 kHz 3 V SMT no driving circuit T&R package A
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transducers |
| Type: | Piezoelectric |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Frequency: | 4 kHz |
| Sound Pressure Level: | 75 dB |
| Shape: | Square |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 9 mm |
| Width: | 9 mm |
| Brand: | CUI Devices |
| Dimensions: | 9 mm x 9 mm x 1.9 mm |
| Height: | 1.9 mm |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Voltage Rating: | 1 V to 25 V |
HOT
CDS-3646-16-SP
Brand:CUI Devices

RAB-32066-000
Brand:Knowles

CES-26138-16L030
Brand:CUI Devices

SPH0690LM4H-1
Brand:Knowles

IM73A135V01XTSA1
Brand:Infineon Technologies

CMR-4015-44-SP
Brand:CUI Devices

UTR-18225K-TT
Brand:PUI Audio

IM68A130AXTMA1
Brand:Infineon Technologies

CMM-2718AB-38162W-TR
Brand:CUI Devices

CMS-352052-24SP-X7
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






