Manufacturer No:KAS-700-0153
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones Mics on Flex 2 Pack SPH08P7LM4H CORNELL2 Bottom Port PDM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Sensitivity: | - 37 dB |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Length: | 25 mmm |
| Width: | 4.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 1.65 V to 3.6 V |
| Brand: | Knowles |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | KAS |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Part # Aliases: | CORNELL II |
| Unit Weight: | 0.504594 oz |
HOT
CMS-321437-24SP-X8
Brand:CUI Devices

CMS-160935-18S-X8
Brand:CUI Devices

IM69D127V11XTMA1
Brand:Infineon Technologies
CMM-2718AT-42358-TR
Brand:CUI Devices

CPI-137-12T
Brand:CUI Devices

CPT-5828-108L170
Brand:CUI Devices

CMS-28528N-L152A
Brand:CUI Devices

CPS-5952-100PM
Brand:CUI Devices

SPH0641LM4H-1
Brand:Knowles

CPI-137-83T
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






