Manufacturer No:WR303050-12F5-ID
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Wearable Wireless Rx Coil 30x30x0.5mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 8.23 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 260 mOhms |
| Tolerance: | 5 % |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 30.4 mm |
| Width: | 30 mm |
| Height: | 0.94 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 24 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
HOT
WR424245-13K2-G
Brand:TDK

WT525225-12F2-MA2-G
Brand:TDK
760308100141
Brand:Wurth Elektronik

MWCT1012VLF
Brand:NXP Semiconductors

WT505090-10F2-A11-G1
Brand:TDK

STWLC98JR
Brand:STMicroelectronics

P9243-GBNDGI
Brand:Renesas Electronics
WMRR124F-1
Brand:Pulse Electronics
760308101105
Brand:Wurth Elektronik

146179-4011
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






