Manufacturer No:WR483265-15F5-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils RX Wireless Charging Coil 48X32X1.25MM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 13.3 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 200 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 48.5 mm |
| Width: | 32.5 mm |
| Height: | 1.25 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Number of Turns: | 15 |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 16 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 1.763698 oz |
HOT
IWTX5050CZEB6R3KF1
Brand:Vishay / Dale
760308105309
Brand:Wurth Elektronik

WCT38466-N0E0SST101
Brand:TDK

BQ51050BYFPR
Brand:Texas Instruments

IWAS3222CZEB190JF1
Brand:Vishay / Dale

760308103305
Brand:Wurth Elektronik

IWTX50R0DZEB6R3KF1
Brand:Vishay / Dale
760308101311
Brand:Wurth Elektronik

BQ51013BRHLT
Brand:Texas Instruments

WT505090-10F2-A11-G1
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






