Manufacturer No:51000K
Manufacturer:SpotSee
Type:Multiple Function Sensor Modules
Description:Multiple Function Sensor Modules ShockWatch 2 - 75G - Serialized includes framing label
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SpotSee |
| Product Category: | Multiple Function Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Impact Indicators |
| Type: | ShockWatch 2 |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Brand: | SpotSee |
| Description/Function: | ShockWatch 2 - 75G - Serialized includes framing label |
| Dimensions: | 42.93 mm x 42.93 mm x 6.35 mm |
| Height: | 6.35 mm |
| Length: | 42.93 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Product Type: | Multiple Function Sensor Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Width: | 42.93 mm |
| Unit Weight: | 7 lbs |
HOT
WISE-2410-NB
Brand:Advantech

TMF8828-1AM
Brand:ams OSRAM

SEN0348
Brand:DFRobot

450-00134-K1
Brand:Laird Connectivity

TR-MFX
Brand:Terabee

Z25000Z2910Z001Z21
Brand:EPCOS / TDK

TMF8801-1BM
Brand:ams OSRAM

ETM-RES05C-EEH4EE
Brand:Advantech

PIR-02
Brand:OSEPP Electronics

XM122
Brand:Acconeer
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






