Manufacturer No:ETM-RES05C-EEH4EE
Manufacturer:Advantech
Type:Touch Sensor Modules
Description:Capacitance Touch Sensor Modules RES 4W Single-Touch C/BEETI Mercury(U
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Capacitance Touch Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Type: | Resistive |
| Interface Type: | Serial |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Operating Supply Current: | 100 mA |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 75 mm x 20 mm x 10 mm |
| Height: | 10 mm |
| Length: | 75 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | Touch Sensor Modules |
| Resolution: | 2048 x 2048 |
| Series: | ETM-RES05C |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Width: | 20 mm |
HOT
VL53L8CXV0GC/1
Brand:STMicroelectronics
4750
Brand:Adafruit

LEA-F9T-10B
Brand:u-blox
ZN-PD03
Brand:Omron Automation and Safety

114992738
Brand:Seeed Studio

101990667
Brand:Seeed Studio

101990693
Brand:Seeed Studio

SEN0460
Brand:DFRobot

TR-EVO-15M-USB
Brand:Terabee

V-Link-200
Brand:LORD Microstrain
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






