Manufacturer No:46000K
Manufacturer:SpotSee
Type:Multiple Function Sensor Modules
Description:Multiple Function Sensor Modules ShockWatch 2 - 10G -Serialized includes framing label
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SpotSee |
| Product Category: | Multiple Function Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Impact Indicators |
| Type: | ShockWatch 2 |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Brand: | SpotSee |
| Description/Function: | ShockWatch 2 - 10G - Serialized includes framing label |
| Dimensions: | 42.93 mm x 42.93 mm x 6.35 mm |
| Height: | 6.35 mm |
| Length: | 42.93 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Product Type: | Multiple Function Sensor Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Width: | 42.93 mm |
| Unit Weight: | 0.178134 oz |
HOT
PIR-02
Brand:OSEPP Electronics

CM 5/41
Brand:SpotSee

PCL-M10-3E
Brand:Advantech

SEN0348
Brand:DFRobot

SOUND-01G
Brand:OSEPP Electronics

TR-EVO-15M-I2C
Brand:Terabee

114993070
Brand:Seeed Studio

MNS2-4-IN-WS-WR
Brand:Monnit

101990019
Brand:Seeed Studio

TMF8828-1AM
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






