Manufacturer No:TVC3725CT-50R0JN-99-03
Manufacturer:Vishay
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-4GHz 3725 50ohms 150W 5% BeO Wraparound
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | TVC |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 150 W |
| Tolerance: | 5 % |
| Frequency: | 4 GHz |
| Length: | 9.52 mm |
| Width: | 6.35 mm |
| Height: | 1.02 mm |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Vishay / Barry Industries |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Type: | BeO Material |
HOT
CH0402-50RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

250-100RM
Brand:Anaren
TVC2010CT-50R0JN-2T-01TR
Brand:Vishay / Barry Industries

100200P4Z50-2
Brand:Anaren

FT10800N0050J02
Brand:KYOCERA AVX

FC0402E1320BBT5
Brand:Vishay / Thin Film

E150N50X4
Brand:Anaren

FR10800N0100JBK
Brand:KYOCERA AVX
FCHP0402E50R0BBT1
Brand:Vishay

MIC5000BFLMGNHWS
Brand:Vishay / Electro-Films
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






