Manufacturer No:G300N50W4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 300 W |
| Frequency: | 2.5 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 50 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 24.765 mm |
| Width: | 12.7 mm |
| Height: | 3.048 mm |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 20 |
| Subcategory: | Resistors |
HOT
CZ13737T0050GTR
Brand:KYOCERA AVX

CH0402-200RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice

CH0402-50RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice

CH02016-10RJFTA
Brand:Vishay / Sfernice

CH02016-50RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

FC0402E50R0BTT0
Brand:Vishay / Thin Film
TVC2335CT-50R0GN-2T-15TR
Brand:Vishay / Barry Industries

CH0402-18RJFPT
Brand:Vishay / Sfernice

250-50RM-S
Brand:Anaren
TVC2010CT-50R0JN-2T-01TR
Brand:Vishay / Barry Industries
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






