Manufacturer No:C1A50Z4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 1 W |
| Frequency: | 6 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 1.0668 mm |
| Width: | 1.0668 mm |
| Height: | 0.3302 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
HOT
CH02016-330RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

CH0603-50RJNTA
Brand:Vishay / Sfernice

G450N50W4
Brand:Anaren

MIC5000BFLMGNHT5
Brand:Vishay / Electro-Films

CH0603-100RJNT
Brand:Vishay / Sfernice

CH0402-25RJFPA
Brand:Vishay / Sfernice

TVC1206CT-50R0JN-2STR
Brand:Vishay / Barry Industries

MIC2000BJKMSNHT5
Brand:Vishay / Electro-Films

C200N50Z4
Brand:Anaren

CH02016-150RGFT
Brand:Vishay / Sfernice
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






