Manufacturer No:060120A25X50-2
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 10 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 6 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 2.6924 mm |
| Width: | 1.524 mm |
| Height: | 0.635 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
HOT
CH0402-18RJFPA
Brand:Vishay / Sfernice

FT10517N0050JBK
Brand:KYOCERA AVX
TV1005HA-50R0JN-96-01TR
Brand:Vishay / Barry Industries

FC0603E1000BST1
Brand:Vishay / Thin Film

C150N50Z4
Brand:Anaren

CH0402-50RJNPA
Brand:Vishay / Sfernice

20-50RP
Brand:Anaren
FCHP0402E1000BTT1
Brand:Vishay

C20A50Z4
Brand:Anaren

CH0402-25RJFT
Brand:Vishay / Sfernice
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






