Manufacturer No:58513-1381
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules DC-to-GO Battery Box w/RIGrunner & Super PWRgate
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 18 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 276 mm x 171 mm x 251 mm |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
CS-POWEREVER-01
Brand:Lambda Nu
FAN251015GEVB
Brand:onsemi
31M-300-0
Brand:Bussmann / Eaton

MPM3690GBF-30B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
15304-5-2-4
Brand:Bussmann / Eaton

58312-1355
Brand:CCS

MPM3690GBF-20A-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

ET330DINAV53HS1X
Brand:Carlo Gavazzi

STWLC38JR
Brand:STMicroelectronics

CS-POWEREVER-02
Brand:Lambda Nu
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






