Manufacturer No:MEZS7-1SSAPowerbank
Manufacturer:Monolithic Power Systems (MPS)
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules MP2632 Solution Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Monolithic Power Systems (MPS) |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Battery Chargers |
| Input Voltage Max: | 6 V |
| Output Current: | 3 A |
| Brand: | Monolithic Power Systems (MPS) |
| Dimensions: | 7.16 cm x 1.8 cm x 0.16 cm |
| Input Voltage Min: | 4.55 V |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
FSR1670PDB
Brand:Intel

FIT0870
Brand:DFRobot
103990564
Brand:Seeed Studio

710-0003-02
Brand:SchmartBoard
TPSM63602V3RDHR
Brand:Texas Instruments

58402-1045
Brand:CCS

58312-1353
Brand:CCS

CS-CIRCUITSETUP-03
Brand:Crowd Supply

VMUSAV30XSXX
Brand:Carlo Gavazzi

cs-lifepo-02
Brand:Silicognition
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






