Manufacturer No:58312-1441
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4005i - 24V Positive
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 30 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Input Voltage Min: | 10 V |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
DFR0946
Brand:DFRobot
RAA2100404GLG#MD0
Brand:Renesas / Intersil

SHJWD200WEBLS230
Brand:Carlo Gavazzi
CR00140-02
Brand:Trenz Electronic

CS-POWEREVER-01
Brand:Lambda Nu
2030906-2
Brand:TE Connectivity

STWLC68JRF
Brand:STMicroelectronics
TPSM63602V5RDHR
Brand:Texas Instruments

SHJWEM16A230
Brand:Carlo Gavazzi
FAN251015GEVB
Brand:onsemi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






