Manufacturer No:58315-1043
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4004 USB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 6 in x 1.4 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
CRD250DA12E-XM3
Brand:Wolfspeed

MPM54504GBS-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
58312-1040
Brand:CCS

58307-1037
Brand:CCS

MPM3690GBF-20A-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

178010601
Brand:Wurth Elektronik

MIOE-PWR1-00A1E
Brand:Advantech
TPSM63603V3RDHR
Brand:Texas Instruments

MEZS7-1ALinearCharger
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

CRD25DA12N-FMC
Brand:Wolfspeed
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






