Manufacturer No:CS-CIRCUITSETUP-04
Manufacturer:Crowd Supply
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Circuit Setup -Solar Kit w/ AC transformer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Crowd Supply |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Meters |
| Output Voltage: | 3.3 V |
| Output Current: | 500 mA |
| Brand: | Crowd Supply |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | Circuit Setup |
| Unit Weight: | 3.036 lbs |
HOTCR00140-02
Brand:Trenz Electronic

ET272DINMV53X2SX
Brand:Carlo Gavazzi

SHJWD200WEBLS230
Brand:Carlo Gavazzi

58312-1041
Brand:CCS

Z63000Z2910Z01Z83
Brand:EPCOS / TDK

178030601
Brand:Wurth Elektronik
15304-5-2-4
Brand:Bussmann / Eaton

58307-1035
Brand:CCS

DFR0852
Brand:DFRobot

15305-2-2-4
Brand:Bussmann / Eaton
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






