Manufacturer No:58312-1039
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4005
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 6 in x 1.4 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
58305-1033
Brand:CCS
31M-300-0
Brand:Bussmann / Eaton

MIOE-PWR2-00A1E
Brand:Advantech

CS-DMARK-STMD
Brand:Crowd Supply
2502520000
Brand:Weidmuller

MM04
Brand:Apex Microtechnology

410-294-A
Brand:Digilent

178011801
Brand:Wurth Elektronik

SWITCHING-3TERM-12V
Brand:Gravitech

M039-V11
Brand:M5Stack
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






