Manufacturer No:CS-CIRCUITSETUP-03
Manufacturer:Crowd Supply
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Circuit Setup -Energy Meter Kit w/o AC Transformer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Crowd Supply |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Meters |
| Output Voltage: | 3.3 V |
| Output Current: | 500 mA |
| Brand: | Crowd Supply |
| Dimensions: | 100 mm x 60 mm x 25 mm |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | Circuit Setup |
| Unit Weight: | 1.191 lbs |
HOT
T001
Brand:M5Stack

VMUSAV20XSXX
Brand:Carlo Gavazzi

Z63000Z2910Z01Z83
Brand:EPCOS / TDK
USB-PWR
Brand:Olimex Ltd.
TLVM13620RDHR
Brand:Texas Instruments

58403-1047
Brand:CCS

STWLC68JRF
Brand:STMicroelectronics

PRFE21000031
Brand:Olmatic
103990564
Brand:Seeed Studio

VMUSAV10XSFX
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






