Manufacturer No:09456000302
Manufacturer:HARTING
Type:Multi-Conductor Cables
Description:Multi-Conductor Cables RJI CBL HYBRID 100M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HARTING |
| Product Category: | Multi-Conductor Cables |
| RoHS: | Details |
| Type: | Networking |
| Cable Length: | 100 m |
| Wire Gauge - AWG: | 26 AWG |
| Jacket Color: | Black |
| Jacket Material: | Polyurethane (PUR) |
| Voltage Rating: | 150 V |
| Brand: | HARTING |
| Product Type: | Multi-Conductor Cables |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Part # Aliases: | 09-45-600-0302 09 45 600 0302 9456000302 |
| Unit Weight: | 3.700 lbs |
HOT
9316 060U1000
Brand:Belden Wire & Cable

10GXS12 0061000
Brand:Belden Wire & Cable

1535794
Brand:Phoenix Contact

78152 SL005
Brand:Alpha Wire

1422024
Brand:Phoenix Contact

1501867
Brand:Phoenix Contact

5174C SL005
Brand:Alpha Wire

1502SB 0101000
Brand:Belden Wire & Cable

1896/5C SL001
Brand:Alpha Wire

1941/3 BK003
Brand:Alpha Wire
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






