Manufacturer No:1422050
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Multi-Conductor Cables
Description:Multi-Conductor Cables PUR - YLW 22AWG 5WIRES 5.0MM 100M L
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Multi-Conductor Cables |
| RoHS: | Details |
| Type: | Cable Ring |
| Shielding: | Unshielded |
| Number of Conductors: | 5 Conductor |
| Cable Length: | 100 m |
| Wire Gauge - AWG: | 22 AWG |
| Outside Diameter: | 5 mm |
| Jacket Color: | Yellow |
| Jacket Material: | Polyurethane (PUR) |
| Conductor Material: | Copper |
| Voltage Rating: | 300 V |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Product Type: | Multi-Conductor Cables |
| Series: | SAC |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
HOT
09456000102
Brand:HARTING

1180722
Brand:Phoenix Contact

1501689
Brand:Phoenix Contact
DPLN25 732CUT
Brand:Belden Wire & Cable

09456000340
Brand:HARTING

1441529
Brand:Phoenix Contact
M3902 BK002-500
Brand:Alpha Wire

55A1121-26-6/9-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

2404C SL005
Brand:Alpha Wire

1594A 1GFU1000
Brand:Belden Wire & Cable
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






