Manufacturer No:TMCM-6212-TMCL
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Motor Drives
Description:Motor Drives Stepper Motor Controller/Driver 6-Axis CAN RS485 USB 1.1A 11V - 35V DC Output TMCL Firmware
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Motor Drives |
| RoHS: | Details |
| Motor Drive Type: | Stepper Motor Drive |
| Operating Supply Voltage: | 11 V to 35 V |
| Current Rating: | 1.1 A |
| Number of Phases: | 2 Phase |
| Series: | TMCM-G4 |
| Brand: | ADI Trinamic |
| Product Type: | Motor Drives |
| other: | 3 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Part # Aliases: | 10-0290 |
| Unit Weight: | 5.714382 oz |
HOT
MG16B-300-AA-00
Brand:Nidec Components

R88M-GP20030L-OS2
Brand:Omron Automation and Safety

MG16B-030-AA-00
Brand:Nidec Components
R88M-GP20030S-O
Brand:Omron Automation and Safety

PD60-3-1160-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic

R88M-G40030H-BS2
Brand:Omron Automation and Safety
R88M-K40030H-S2
Brand:Omron Automation and Safety
R88D-KT15H
Brand:Omron Automation and Safety

PD42-2-1240-TMCL
Brand:ADI Trinamic

PD60-4-1076
Brand:ADI Trinamic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






