Manufacturer No:902-0135-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors XL430-W250-T
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| RoHS: | Details |
| Voltage Rating: | 11.1 V |
| Length: | 46.5 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 steps / rev |
| Series: | Dynamixel-XL |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Networked Actuator |
| Unit Weight: | 2.013367 oz |
HOT
ATS480C21Y
Brand:Schneider Electric
HT23-603D-ZAA
Brand:Applied Motion

902-0095-000
Brand:ROBOTIS

PD60-4-1076
Brand:ADI Trinamic

ATS480C14Y
Brand:Schneider Electric

902-0156-000
Brand:ROBOTIS

902-0133-000
Brand:ROBOTIS

3G3MX2-A2002-V1
Brand:Omron Automation and Safety

QBL4208-61-04-013-1k
Brand:ADI Trinamic

QSH2818-51-07-012-8k
Brand:ADI Trinamic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






