Manufacturer No:902-0118-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors XM430-W350-R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| RoHS: | Details |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 46.5 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 steps / rev |
| Series: | Dynamixel-XM |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Actuator |
| Unit Weight: | 3.199997 oz |
HOT
902-0133-000
Brand:ROBOTIS

QSH6018-65-28-210-10k
Brand:ADI Trinamic
HT34-687
Brand:Applied Motion
R88M-K3K030C-S2
Brand:Omron Automation and Safety
R88M-GP20030S-OS2
Brand:Omron Automation and Safety

QSH5718-76-28-189
Brand:ADI Trinamic
R88M-GP20030H-O
Brand:Omron Automation and Safety

FIT0774
Brand:DFRobot

R88M-GP20030H-BS2
Brand:Omron Automation and Safety

R88M-GP20030H
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






