Manufacturer No:902-0097-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors MX-64AR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 61.1 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 steps / rev |
| Series: | MX |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Actuator |
| Unit Weight: | 5.816394 oz |
HOT
QSH6018-86-28-310-10k
Brand:ADI Trinamic

PD60-3-1260-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic

902-0003-001
Brand:ROBOTIS

902-0088-001
Brand:ROBOTIS

QSH8618-96-55-700
Brand:ADI Trinamic

MG16B-030-AB-00
Brand:Nidec Components
R88M-GP10030S
Brand:Omron Automation and Safety
R88M-K3K030C-S2
Brand:Omron Automation and Safety

QBL4208-61-04-013
Brand:ADI Trinamic
HT23-603D-ZAA
Brand:Applied Motion
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






