Manufacturer No:TLE4999C4S0001HALA1
Manufacturer:Infineon
Type:Hall Effect / Magnetic Sensors
Description:Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Type: | Linear Hall Sensor |
| Operating Supply Current: | 14.5 mA |
| Maximum Output Current: | 5 mA |
| Operating Point Min/Max: | - 50 mT to 50 mT |
| Release Point Min/Max (Brp): | - |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 V to 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Packaging: | Ammo Pack |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Product Type: | Hall Effect / Magnetic Sensors |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Part # Aliases: | TLE4999C4S0001 SP005727375 |
HOT
AH3582-SA-7
Brand:Diodes Incorporated

MLX90393SLW-ABA-011-RE
Brand:Melexis

TMAG5231A1CQDMRR
Brand:Texas Instruments

AH1806-W-7
Brand:Diodes Incorporated

DRV5032FDLPGM
Brand:Texas Instruments

TMAG5273B1QDBVR
Brand:Texas Instruments

DRV5056Z4QDBZR
Brand:Texas Instruments
MRUS74SK-001
Brand:Murata Electronics
A1308LLHLX-05-T
Brand:Allegro MicroSystems

TMAG5328A1DQDBVR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






