Manufacturer No:TMAG5123B1CEDBZRQ1
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Hall Effect / Magnetic Sensors
Description:Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors Automotive in-plane high-precision high-voltage switch 3-SOT-23 -40 to 150
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Hall Effect Switch |
| Operating Supply Current: | 3.5 mA |
| Maximum Output Current: | 20 mA |
| Operating Point Min/Max: | 2.2 mT to 6 mT |
| Release Point Min/Max (Brp): | 0.3 mT to 4 mT |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 38 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Package / Case: | SOT-23-3 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Texas Instruments |
| Output Type: | Open-Drain |
| Product: | Hall Effect Switches |
| Product Type: | Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Sensitivity: | 4.1 mT |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 38 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| With Switch: | Hall Effect |
HOT
MA780GQ-Z
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
TLE4999C4S0001HALA1
Brand:Infineon Technologies
HAL1002UT-A
Brand:TDK-Micronas

DRV5057A2EDBZRQ1
Brand:Texas Instruments

A31315LOLATR-XZ-S-AR-10
Brand:Allegro MicroSystems

TMAG5111A2AQDBVR
Brand:Texas Instruments

AS5048B-HTSP
Brand:ams OSRAM

US2882LUA-AAA-000-BU
Brand:Melexis

DRV5013ADEDBZJQ1
Brand:Texas Instruments

A31010SEHALT-4
Brand:Allegro MicroSystems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






