Manufacturer No:TMAG5123C1CEDBZRQ1
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Hall Effect / Magnetic Sensors
Description:Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors Automotive in-plane high-precision high-voltage switch 3-SOT-23 -40 to 150
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Hall Effect Switch |
| Operating Supply Current: | 3.5 mA |
| Maximum Output Current: | 20 mA |
| Operating Point Min/Max: | 5.5 mT to 9.5 mT |
| Release Point Min/Max (Brp): | 0.3 mT to 4 mT |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 38 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Package / Case: | SOT-23-3 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Texas Instruments |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Output Type: | Open-Drain |
| Product: | Hall Effect Switches |
| Product Type: | Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Sensitivity: | 7.5 mT |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 38 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| With Switch: | Hall Effect |
HOT
DRV5032FDLPG
Brand:Texas Instruments

55505-00-02-A
Brand:Littelfuse

CT8132SK-IS3
Brand:Crocus

AH1381-SA-7
Brand:Diodes Incorporated

AS5147U-HTSM
Brand:ams OSRAM

AH49FQ-W-7
Brand:Diodes Incorporated

HAL3960DJ-A
Brand:TDK-Micronas

TMAG5111B2AQDBVR
Brand:Texas Instruments

SI7201-B-04-IV
Brand:Silicon Labs

AS5304A TSSOP20 LF T&RDP
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






