Manufacturer No:FP13026_LISA2-WW-PIN
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies Secondary Optic
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Assembly |
| For Use With: | Cree Lumileds Nichia Osram Samsung |
| Viewing Angle: | 34 deg to 60 deg |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Diameter: | 9.9 mm |
| Height: | 6.8 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 100 |
| Style: | Round |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Adhesive Pin |
| Unit Weight: | 0.017637 oz |
HOT
2700131
Brand:Phoenix Contact

C17393_DAISY-7X1-WAS-COVER
Brand:Ledil

CA13629_G2-LAURA-D-P
Brand:Ledil

CS17762_HB-IP-24-M-PC
Brand:Ledil

FP18208_LISA3-O-CLIP16
Brand:Ledil

LLNS-2T06-H
Brand:ams OSRAM

2700107
Brand:Phoenix Contact

C18428_ADELIA-75-M
Brand:Ledil

CS17978_VICTORIA-MINI-WWW
Brand:Ledil

FP18198_LISA3-RS-CLIP16
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






