Manufacturer No:CP18576_AMY-110-M-B
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 24 DEG MEDIUM W/HLDR B COMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 109.7 mm |
| Viewing Angle: | 24 deg |
| Series: | AMY-110 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 24.3 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 7 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 3.125979 oz |
HOT
FP18199_LISA3CSP-RS-CLIP16
Brand:Ledil

CS17977_VICTORIA-MINI-W
Brand:Ledil

C16731_ILONA-SS
Brand:Ledil

C18429_ADELIA-75-W
Brand:Ledil

C18516_AMY-70-RS
Brand:Ledil

10414
Brand:Carclo Technical Plastics
OP025
Brand:Dialight
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago

2329013-2
Brand:TE Connectivity

2329013-1
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






