Manufacturer No:10048
Manufacturer:Carclo
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Optic 26.5mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carclo |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| For Use With: | Cree Nichia Seoul LedEngin Luxeon Oslon Avago |
| Diameter: | 26.5 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Carclo Technical Plastics |
| Height: | 13.9 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 40 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Press Fit |
| Unit Weight: | 0.352740 oz |
HOT
2329013-1
Brand:TE Connectivity
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil

ASMT-M030
Brand:Broadcom / Avago

FP10992_LISA2-M-PIN
Brand:Ledil
C18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil
OP025
Brand:Dialight

10140
Brand:Carclo Technical Plastics

C16822_ELISE-110-WW
Brand:Ledil

C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

C18607_AMBER-2X2-SCL
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






