Manufacturer No:2700125
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED RL YE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Rotating Light Element |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Yellow |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_RL_YE PSDSOELEDRLYE |
| Unit Weight: | 2.857191 oz |
HOT
2700123
Brand:Phoenix Contact

CP18575_AMY-110-S-B
Brand:Ledil

CP18578_AMY-110-WW-B
Brand:Ledil
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago

2328823-1
Brand:TE Connectivity

2700107
Brand:Phoenix Contact

C17526_LISA4-O
Brand:Ledil

FP18204_LISA3-WW-CLIP16
Brand:Ledil

C18291_SPORT-2X2-S4-HT
Brand:Ledil

CA13628_G2-LAURA-RS-P
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






