Manufacturer No:C18606_AMBER-2X2-VSM
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses IESNA Type V Beam for Wide Areas Lighting
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Lighting Lens |
| For Use With: | Duris S8 |
| Diameter: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Series: | AMBER-2X2 |
| Brand: | Ledil |
| Length: | 50 mm |
| Shape: | Square |
| other: | 160 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 50 mm |
| Unit Weight: | 0.236336 oz |
HOT
2329013-1
Brand:TE Connectivity
OP520
Brand:Dialight

CP18576_AMY-110-M-B
Brand:Ledil

C18321_ADELIA-110-W
Brand:Ledil

F12075_IRIS
Brand:Ledil

LLFL-6T11-H
Brand:ams OSRAM
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil

C17389_DAISY-7X1-M
Brand:Ledil

C18606_AMBER-2X2-VSM
Brand:Ledil

C17393_DAISY-7X1-WAS-COVER
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






