Manufacturer No:C18604_AMBER-2X2-ME
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Beam Fulfilling EN13201 M-Class Requirements
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Lighting Lens |
| For Use With: | Duris S8 |
| Diameter: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Series: | AMBER-2X2 |
| Brand: | Ledil |
| Length: | 50 mm |
| Shape: | Square |
| other: | 160 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 50 mm |
| Unit Weight: | 0.310411 oz |
HOT
10139
Brand:Carclo Technical Plastics

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil
OP005
Brand:Dialight
C17525_LISA4-WWW
Brand:Ledil
C18074_LINDA-10-M
Brand:Ledil
OP520
Brand:Dialight

CS18047_HB-IP-24-M
Brand:Ledil

C16731_ILONA-SS
Brand:Ledil

C18424_ADELIA-70-M
Brand:Ledil

CS17977_VICTORIA-MINI-W
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






