Manufacturer No:2700131
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED BU
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Blue |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_BU PSDSOELEDBU |
| Unit Weight: | 2.045325 oz |
HOT
C16819_ELISE-110-S
Brand:Ledil

C18604_AMBER-2X2-ME
Brand:Ledil

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil

C17241_YASMEEN-70-WW
Brand:Ledil

C15800_MOLLY-S
Brand:Ledil

2700131
Brand:Phoenix Contact

10140
Brand:Carclo Technical Plastics
OP025
Brand:Dialight

C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil

2329013-1
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






