Manufacturer No:C17991_SPORT-2X2-S1
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 10 DEGREE SPOT BEAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Viewing Angle: | 10 deg |
| Series: | SPORT-2X2 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 16 mm |
| Length: | 50 mm |
| other: | 32 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 50 mm |
| Unit Weight: | 0.628758 oz |
HOT
10417
Brand:Carclo Technical Plastics

C18428_ADELIA-75-M
Brand:Ledil

CS17762_HB-IP-24-M-PC
Brand:Ledil

2328823-2
Brand:TE Connectivity

10139
Brand:Carclo Technical Plastics

C18607_AMBER-2X2-SCL
Brand:Ledil

C18291_SPORT-2X2-S4-HT
Brand:Ledil

C18317_ADELIA-50-W
Brand:Ledil

C16827_ELISE-50-S
Brand:Ledil
C18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






