Manufacturer No:C15800_MOLLY-S
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Round Lens 1 Position
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Lens |
| For Use With: | Ledil Citizen Cree Tridonic |
| Diameter: | 69.8 mm |
| Viewing Angle: | 16 deg to 27 deg |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 24.8 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 18 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 1.437767 oz |
HOTC18075_LINDA-10-W
Brand:Ledil

CP18574_AMY-110-WW-C
Brand:Ledil

C17523_LISA4-W
Brand:Ledil

C18428_ADELIA-75-M
Brand:Ledil

2700123
Brand:Phoenix Contact
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago

C18290_SPORT-2X2-S2-HT
Brand:Ledil
C18078_LINDA-10-UP
Brand:Ledil

FA10661_LXP-RS
Brand:Ledil

C17736_YASMEEN-70-ZOOM-SUB
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






