Manufacturer No:F17826_VIOLETTA-W
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses UV-C 21.7 x 21.7 WIDE SILCONE LENS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Silicone Lenses |
| For Use With: | UV-C Lighting |
| Viewing Angle: | 64 deg |
| Series: | VIOLETTA |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 6.5 mm |
| Length: | 21.7 mm |
| Shape: | Square |
| other: | 135 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 21.7 mm |
| Unit Weight: | 0.047620 oz |
HOT
10417
Brand:Carclo Technical Plastics

C18570_AMY-110-WW
Brand:Ledil

C17736_YASMEEN-70-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil
C17525_LISA4-WWW
Brand:Ledil

C18607_AMBER-2X2-SCL
Brand:Ledil
C17524_LISA4-WW
Brand:Ledil

C17389_DAISY-7X1-M
Brand:Ledil
OP005
Brand:Dialight

CP18574_AMY-110-WW-C
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






