Manufacturer No:FP18201_LISA3CSP-M-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 25 DEGREE MED BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 25 deg |
| Series: | LISA3CSP |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7.9 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.014427 oz |
HOT
CS17978_VICTORIA-MINI-WWW
Brand:Ledil

FP18199_LISA3CSP-RS-CLIP16
Brand:Ledil

C18555_AMY-110-S
Brand:Ledil
OP025
Brand:Dialight

C18424_ADELIA-70-M
Brand:Ledil

C18516_AMY-70-RS
Brand:Ledil
OP520
Brand:Dialight

FP18201_LISA3CSP-M-CLIP16
Brand:Ledil

10417
Brand:Carclo Technical Plastics

C17236_YASMEEN-50-W
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






