Manufacturer No:FP18202_LISA3-W-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 35 DEGREE WIDE BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 9.9 mm |
| Viewing Angle: | 35 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.015873 oz |
HOT
CA13629_G2-LAURA-D-P
Brand:Ledil

1-2329013-2
Brand:TE Connectivity

FP18202_LISA3-W-CLIP16
Brand:Ledil

C18317_ADELIA-50-W
Brand:Ledil
C18077_LINDA-10-F
Brand:Ledil

C18604_AMBER-2X2-ME
Brand:Ledil

CP18573_AMY-110-W-C
Brand:Ledil

10139
Brand:Carclo Technical Plastics

LLFL-6T11-H
Brand:ams OSRAM
CS18056_VICTORIA-MINI-WWW-PC
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






