Manufacturer No:C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 35mm ZOOM W/ADJ 20-50 DEG ASSY SOLD SEP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 25 mm |
| Viewing Angle: | 50 deg |
| Series: | AMY-25 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 12 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 135 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.038449 oz |
HOT
2700122
Brand:Phoenix Contact

FP18203_LISA3CSP-W-CLIP16
Brand:Ledil

1-2329013-2
Brand:TE Connectivity

C17389_DAISY-7X1-M
Brand:Ledil

C16819_ELISE-110-S
Brand:Ledil

FP18200_LISA3-M-CLIP16
Brand:Ledil

2328823-1
Brand:TE Connectivity

C17523_LISA4-W
Brand:Ledil

CP18577_AMY-110-W-B
Brand:Ledil

CS17762_HB-IP-24-M-PC
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






