Manufacturer No:FP18206_LISA3-WWW-CLIP16
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 60 DEGREE WIDE BEAM W/CLIP INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 9.9 mm |
| Viewing Angle: | 60 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 7 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.017284 oz |
HOT
CS18047_HB-IP-24-M
Brand:Ledil
C18075_LINDA-10-W
Brand:Ledil

FP18207_LISA3CSP-WWW-CLIP16
Brand:Ledil

2328823-1
Brand:TE Connectivity

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

F12075_IRIS
Brand:Ledil

C17716_ZOE-30-ZOOM
Brand:Ledil

FP18193_LISA3-O-90-PIN
Brand:Ledil

10048
Brand:Carclo Technical Plastics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






