Manufacturer No:2-2154857-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LED HOLDER CLL020/30 2 PIECES REQUIRED
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Citizen CCL020 CCL030 |
| Brand: | TE Connectivity |
| Height: | 4.1 mm |
| Length: | 16.6 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Width: | 15.4 mm |
| Unit Weight: | 0.032029 oz |
HOT
C16491_XTM-ADAPTER-50-A
Brand:Ledil

2213678-3
Brand:TE Connectivity / P&B

4-2325811-2
Brand:TE Connectivity

C18324_ADELIA-110-ADAPTER-B
Brand:Ledil

2213929-5
Brand:TE Connectivity
104328-0210
Brand:Molex

2213831-1
Brand:TE Connectivity / AMP

1474238
Brand:Phoenix Contact

2213580-2
Brand:TE Connectivity / P&B

1071316
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






