Manufacturer No:47.319.2314.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories 47.319 Series COB Connector for Bridgelux Citizen Itswell Lextar Luminus Samsung Sunpu VS Lighting Solutions
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Connector for COBs |
| For Use With: | COBs |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 5.05 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 420 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Wire Gauge - AWG: | 20 AWG |
| Unit Weight: | 0.211644 oz |
HOT
47.121.-303.90
Brand:BJB

47.319.6104.50
Brand:BJB

46.111.1001.50
Brand:BJB

47.121.-305.80
Brand:BJB

1-2325807-2
Brand:TE Connectivity

2-2332966-2
Brand:TE Connectivity

1-2343404-1
Brand:TE Connectivity / P&B

47.319.4160.50
Brand:BJB

46.142.1001.50
Brand:BJB

47.319.2033.50
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






