Manufacturer No:2343405-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LUMAWISE Endurance S 40mm Keyed Base
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Module Base |
| For Use With: | LUMAWISE |
| Series: | Endurance S |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Color: | Gray |
| Diameter: | 43.5 mm |
| Height: | 16.5 mm |
| Mounting Style: | Panel |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 252 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Unit Weight: | 0.709653 oz |
HOT
47.121.1003.80
Brand:BJB

47.319.2314.50
Brand:BJB

46.485.1118.50
Brand:BJB

46.131.U802.89
Brand:BJB

F18158_HEKLA-RZ-LENS
Brand:Ledil

28.901.U164.10
Brand:BJB

2328118-3
Brand:TE Connectivity / AMP

2213929-4
Brand:TE Connectivity

2000035239
Brand:Basler

2-2332966-3
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






