Manufacturer No:47.319.6120.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Spotlight connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Connector for COBs |
| For Use With: | Cree COBs |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 5.3 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 504 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Wire Gauge - AWG: | 20 AWG |
| Unit Weight: | 0.141096 oz |
HOT
SPIRLED-11080
Brand:Wakefield-Vette

K90DS
Brand:Banner Engineering

2213678-6
Brand:TE Connectivity / P&B

C16491_XTM-ADAPTER-50-A
Brand:Ledil

47.319.4160.50
Brand:BJB

46.131.U802.89
Brand:BJB

1474397
Brand:Phoenix Contact

1474463
Brand:Phoenix Contact

1071329
Brand:Phoenix Contact

1474396
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






