Manufacturer No:GW CSSRM3.PM-N7P1-A131-1
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - White OSRAM OSLON Square GW CSSRM3.PM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - White |
| RoHS: | Details |
| Product: | White LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Wavelength/Color Temperature: | 6500 K |
| Luminous Intensity: | - |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 350 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 70 |
| Viewing Angle: | 120 deg |
| If - Forward Current: | 700 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 2.8 V |
| Power Rating: | 2 W |
| Length: | 3 mm |
| Width: | 3 mm |
| Height: | 2.09 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Lens Color: | Colorless |
| Lens Dimensions: | 2.79 mm |
| Lens Shape: | Dome |
| Lens Transparency: | Clear |
| Series: | GW CSSRM3.PM |
| Brand: | ams OSRAM |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Part # Aliases: | GW CSSRM3.PM-N7P1-A131-1-700-R33 Q65113A5027 |
HOT
JB2835BWT-G-X001A0000-N0000001
Brand:Cree LED

KW2 CFLNM3.TK-D5T2-4L07M0-SC6B
Brand:ams OSRAM

KS DMLQ32.23-6H8J-68-J3T3
Brand:ams OSRAM

XHP50D-H0-0000-0D0ZF440G
Brand:Cree LED

L1HX-57902D0000000
Brand:Lumileds
LZ1-00UVH0-0000
Brand:ams OSRAM

L2C6-30902L08A1500
Brand:Lumileds

CMB1306-R160-00PF0U0A30G
Brand:Cree LED

GW CSSRM3.EM-N3N6-XX56-1
Brand:ams OSRAM
XHP35B-H0-0000-0D0ZA440G
Brand:Cree LED
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






